| conducatorul8888 a întrebat:

Sall! dc la sa-mp (gta san andreas) vreau sa intru pe un servar imi da se incarca dupa aia imi da connect... si retry dupa aia connect...
restry dupa aia connect... retry mereu dar am intrat la internet si am ales la intaplare unul si mea mers dupa aia iar am ales si nu mea mers la fel. PS:erau deschise servarele!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Vezi sa ai ultimul client de samp 0. 3d r2 barca il gasesti oricum pe sa-mp.com la download
descarca-l si instaleazal