| clauddiu a întrebat:

am si eu o problema si daca ma puteti ajuta, nu imi merge sampu cand vreau sa intru pe servar si ii dau Connect imi intra direct in joc cum ar fi fara samp sad oare din ce cauza?

4 răspunsuri:
| exCREMENT a răspuns:

Schimba Crack

| Darks96 a răspuns:

Ai moduri in samp? Ei bine ar putea sa fie din cauza aceasta. Reinstaleaza Sampul, daca face tot asa, reinstaleaza GTA SanAndreasul

| exCREMENT a răspuns (pentru Darks96):

Habar n-ai despre ce vorbestilaughing) cica de la moduri laughing))

| Darks96 a răspuns (pentru exCREMENT):

Da mai omule, asa am avut si eu problema, omg, aveam moduri de masini de arme de skinuri si de toate porcariile, am incarcat gta3.img din modles cu prea multe prosti, si cand incercam sa intru in samp ma baga in GTA SanAndreas. Salut