| AdiAdelin a întrebat:

Sall e prima oara cand am server cum sa ma fac admin in cs 1.6 plsss cine stie funda+vot

Răspuns Câştigător
| alynutcs a răspuns:

Pai intri in fisieru in care tii serverul dupa aia intri in cstrike/addons/amxmodx/configs si aici intri in ultimul fisier users. acolo adaugi urmatoarea linie
"123.3.432" "" " "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

in loc de cifrele alea care le-am pus eu acolo u pui ip-ul tau acolo! da sa copii exact la fel cu tot cu cratime""

dupa ce ai terminat scrii in consola serverului amx_reloadadmins
succes. funda?
daca nu te descurci ia id meu alynut99
si te ajut eu pe mess! mult noroc. funda te rog

2 răspunsuri:
| Pufulete8682 a răspuns:

Google, frate, foloseste-l

| alynutcs a răspuns:

Scuze am gresit linia aia asta e buna
"123.3.432" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

si in loc de numerele alea pui tu ip-ul tau!