| AlexFOCA a întrebat:

Sall! Eu mi-am instalat FIFA 07 da daca il deschid im zice ca trebuie sa bag CD. Cine ma ajuta cum sa fac sa mearga fara CD (stiam ceva cu daemon tools) sau sa-mi trimita un link cu FIFA 07 care merge fara CD Dau Funda :X big grin big grin xD

Răspuns Câştigător
| Aliosha a răspuns:

Pai trebuie sa ai imaginea iso cu care ai instalat jocul, si pe care ai deschiso cu Daemon Tools.Deschizi imaginea cu Daemon si intri in joc, ar trebui sa mearga, daca nu cauta un crack