| metin2tim a întrebat:

Sall. exista vreun program cu care pot trimite iteme de pe un metin2 pe altul dati-mi un link de descarcare da ca exista.(ar fi misto)mersi

2 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut TPU! Chiar ca ar fi misto de ar exista acest program dar din pacate nu exista... Poate doar un Hacker expert ar putea sa uneasca asta. Deci din pacate nu exista programul. FUNDA daca ti-a placut raspunsul!

| truliluli a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru ca daca ai lvl 100 pe un server privat ar fi incorect sa-ti trimiti itemele si banii pe un caracter de lvl 1 de pe RO. Funda?