| RobertFedus22 a întrebat:

Sall imi dati va rog un link pentru hack yang la metin 2 ro? Fara Dowload! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Wtf? tu realizezi ce ai zis acolo? :) un link pentru hack fara download... nu pricep ce vrei sa spui, poate fara virusi. in primul rand trebuie sa scapi de bypass-ul de la metin2ro (nu stiu inca cum se poate face asta, poti sa downloadezi de pe net dar se poate ca acele bypass-uri sa aiba virusi) si prin bypass ma refer sa nu mai se incarce acele 2 bare de jos cand deschizi metinul ca sa nu verifice daca ai sters ceva sau nu (trebuie sa faci bypass si sa stergi hshield din folderul metin2ro). in al 2-lea rand daca reusesti sa faci bypass si sa stergi hshield fara sa isi dea seama jocul downloadezi cheat engine iar ca sa iti bagi yang, dai click pe linkul asta http://www.tpu.ro/......si-sa-fie/ pentru ca aici am explicat altcuiva cum sa isi bage yang iar daca nu intelegi ce am zis sunt destule tutoriale pe net la cum sa folosesti cheat engine. noroc