| Alexo_Alexutzu_1998 a întrebat:

Sall izcetimi si mie un metin 2 misto care GM sa bage event si sa fie roman servarul plzi dau funda :X:X

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Www.Metin2GX.ro
E cel mai jucat server metin2Private server romanesc...
Tradus 100% in romana, multi GM`s de treaba si se face event in fiecare sambata si de fiecare data cand e o sarbatoare mai importanta(atunci se face mai special)!
E super tare cu multi jucatori!
Bafta!

| mankill a răspuns:

Un metin cu eventuri iti recomand guabina este event in fiecare seara si ia clientul nou ca acel vechi nu mai functioneaza dar mai sunt eventuri si pe oriental din cand in cand are kinguri itm de lv mare(epice) la shop momentan e inchis pentru a rezolva bugurile dar se va redeschide bafta!