| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Joc euro truck simulator 2 Nu de mult (de acumhee hee ) Si cand ma joc prima oara imi spune ca sunt pe frana (stau pe loc nu ma pot misca). Cine imi spune cum ii dau funda! VA rog raspuns repede!

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Misti mouse-ul si apesi pe frana de mana care vine langa volan.

| Wehes a răspuns:

Apasa : Space.
Daca nu merge, cauta la Options : brake ( frana ) si schimba pe alta tasta. c, z, b pe ce tasta vrei.

| KosmynGaby a răspuns:

Apasa pe SHIFT ca tu normal nu esti intrat in viteza esti pe liber sa zic asa si ca sa mergi cu spatele apesi CTRL de doua ori daca esti in viteza. Daca ai GPS-ul in dreapta ecranului sau daca nu apasa pe F3 si iti arata undeva langa rezervor un N si inseamna ca esti pe liber daca e D1 sau D2, D3...D12 apasa pe CTRL si te da pe N si apesi inca odata si iti apare R adica in marsalier si apesi tot pe W daca vrei sa dai cu spatele. Sper ca ti-am fost de folos