| ROCKERforever14 a întrebat:

Sall lume am need for speed world si sunt lv 12 am o masina si vreau alta mai buna dar nu pot sa cumpar una decat cu boost sau pot si cu bani castigati la curse cum sa fac sa iau masina noua nu cu boost dar cu bani castigati de la curse FUNDA MS

Răspuns Câştigător
| allexboss0 a răspuns:

Nu poti cu bani castigati in joc! plzzz fundita

1 răspuns:
| Thoosss a răspuns:

Ba da merge sa cumperi dar modele diferite adica vezi ca apare jos niste din astea de ex lamburghini si apare jos sa alegi culoarea si modelul in functie de ele se cumpara cu boost sau bani castigati...