| νєησм a întrebat:

Sall, ma ajutati si pe mine cu ceva? Va rog dau fundita dati-mi si mie linkuri de unde pot downloada program de filmat jocuri dar in afara de Fraps, Game cam si studio cam sau macar spuneti-mi cum sa folosesc hyper cam2...adica toate optiunile de unde se pune pauza si se reincepe de unde se taie din video daca se poate.de unde se mareste/scade viteaza clipului dau fundita multumesc.

Răspuns Câştigător
| mihaiRo_7629 a răspuns:

Umbli la "Options"?!
Ai video options, sound options, codecul folosit, frame pe secunda, comprimare etc. de regula f9, f10, f11 pentru filmat, poze.