| madalintzu a întrebat:

Sall! ma puteti ajuta cu o chestie cum pot adauga pietre la metin2 fara sa esueze care e secretu? si cum se adauga de exemplu ebonita in cercei de abanos?

Răspuns Câştigător
| PaulCopcea a răspuns:

La pietre nu este secret.bagi pana reuseste.In cercei de abanoshi trebuie inainte sa faci suporturi...Suporturile le faci bagand diamante in abanoshi.si pe urma o sa iti apara niste gauri unde poti baga ebonita.tongue

2 răspunsuri:
| LowLowLowLow a răspuns:

Ba e secret la pietre daca nu stii nu vb happy dati itemele pe caracter mic si baga cu ala tongue

| iabratara a răspuns:

Astea sunt prosti piatra are o sansa sa mearga de exemplu 30%
e ca si la o lovitura fatala ai 10% sansa sa o dai
BY orojo mt2ro hydra