| M371n1s7 a întrebat:

Sall mi-am facut un sv la cs am urmat instructiunile iar apoi cand dau sa intru in el imi zice:
This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroarea pe care ți-o afișează, adică asta: This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client, însemnă, tradus asta : Acest server utilizează un protocol mai nou (48) decât cel pe care îl are clientul tău. Ar trebuii să îți updatezi clientul tău.
Deci, cum zice și ultima frază, ia-ți un client care să utilizeze un protocol cu nr. 48, sau updatează-l pe cel actual. Baftă la CS și la cât mai multe headshot-uri!