| dislike a întrebat:

Sall.Nu stiti cumva de ce nu merge sa se conecteze prieteni pe sv meu? sau cum fac ca sa poata intra? este sv furien eu intru dar ei nu si daca selectez internet acolo la sv nici eu nu mai pot intra scrie STEAM VALIDATION REJECT ceva de genu
FUNDA-dati pareri orice niste solutii

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pentru ca nu ai un host la el, si nu are pe ce sa se conecteze. Tu de acasa normal ca te poti conecta la el iar daca mai legi cateva calculatoare intre ele va veti putea juca in lan, si asta ar cam fi tot.