| Doridd a întrebat:

Sall preteni. Deci sunt in cautare de jocuri si caut ceva jocuri care sa te amuze nu miniclipuri, sa fie jocuri disrtactive ci snece amuzante, nu vreau jocuri miniclipuri.

2 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Am o pagina de facebook cu jocuri faine : https://www.facebook.com/pages/Skidrowgames/131289863721593
Incearca-l si zi-mi parerea ta.

| danyel343 a răspuns:

Stiu site-ul de jocuri y8 dar acesta contine din pacate miniclipuri.dar la categoria de shootere joarte bune sunt dupa parerea mea : Counter Strike Global, Call of duty, la categoria racing, simulatoare Test drive unlimited 2, NFS Most wanted 2013 etc.