| Resident0 a întrebat:

Sall
Spuneti-mi si mie niste jocuri cu masini si impuscaturi tot odata dar sa fie infernale din astea omori sau mori big grin
Funda

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Jocuri cu masini:

-Driver San Francisco
-World Racing 2
-Test Drive Unlimited
-Flattout 2
-Driving Simulator 2011
-Richard Burns Rally
-RFactor

Cu impuscaturi:

-Battlefield Bad Company 2
-F.E.A.R 3
-Call Of Duty 4
-Arma 2
-Brothers In Arms
-M.I.A Mission In Asia
-Wolfschazne 2
-Max Payne
-Hitman Blood Money
-Line Of Sight Vietnam
-Delta Force 2
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm

Iar jocuri in care poti si conduce si te impusca ar fi:

-Mafia 2
-The GodFather 2
-Saints Row The Third
-L.A Noire
-Gta San Andreas
-Driver Paralel Lines

Bafta!

2 răspunsuri:
| viorelx a răspuns:

Da la http://spg.ucoz.com in dreapta scrie prieteni siteului si dai pe jocuri online sunt cele mai tari jocuri!

| alexcsss a răspuns:

Cu impuscaturi sunt Multe : Borderlands1-2,Max Payne1-2-3,War Inc Battlezone, Planet Side2, Counter Strike 1.6 Counter strike XTreme V4-V5-V6,Counter Strike Global Ofensive, Coutner Strike Carbon, UberStrike [UberStrike Este pe facebook], Call of duty 1-2-3-4,Call of duty Modern Warfare 2-3-4,Call of duty Ghost,[Minecraft 1.6.2] [Minecraft este de relacsare] Delta force 1-2-3,Delta force Black down, Delta force xtreme 1-2, Gotham City Impostors[GCI este de pe Steam Free To Play], SuperMNC [supermnc Este pe Steam ] Sper Ca te-am ajutat... sv de minecraft :82.76.85.249,., pe sv ma cheama Magicka