| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,spuneti-mi si mie niste jocuri gen gta, cum ar fi saints row 3, daca stiti si altele nu eziati sa le puneti nu vreau jocuri din astea de tot rahatu cu grafica naspa eu am pus saints row 3(the third) ca exemplu la grafica,pcu meu e facut pentru jocuri cu grafica maxima(setari maxime) nu din astea total overdrose, true crime, astea sunt super naspa la grafica)

4 răspunsuri:
| Kreatoru a răspuns:

Iti zic eu un joc frumos call of duty2 nfs fifa2007

Răspuns utilizator avertizat
| FlaviuB a răspuns:

Watch dogs, godfather 2(grafica lasa de dorit), the saboteur(iarasi grafica nu e cea mai cea)

| FlaviuB a răspuns (pentru FlaviuB):

Atentie WATCH DOGS nu e tot una cu SLEEPING DOGS, dar le poti incerca pe aman2 cand apar!