| Rauldenis a întrebat:

De data asta vreau raspunsuri bune. AM 1 GB RAM
Vreau jocuri pc gen gta gen cod gen nfs orice.
Dar nu imi puneti jocuri ca gta 4 nfs the run sau hot pursuit sau prea naspa la grafica true crime, gta 3 etc. ati inteles deci va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Gta 4, NFS the run grafica proasta?
Uite jocuri pentru 1GB ram
-Total Overdose
-Mafia 1
-Gta vice city
-NFS MW
-True Crime NY city
-enclave
-just cause 1
-iron man
-insane
-revolt
-POP

| Rauldenis explică (pentru roormaf12):

Ziceam ca la gta 4si nfs the run sunt prea noi si au grafica prea mare si nu-mi merge si apropo mai bune niste jocuri daca stii si apropo nfs mw il stiu si carbonu si acu am undercoverul apropo Revolt, gta vice city, nfs sunt bune restul nu prea dar mersi oricum si te rog mai pune jocuri

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat