| BuNdEpLaTa a întrebat:

Sall stie cineva de unde sa iau euro truck simulator? nu conteaza din ce an(2008 2009etc...)

4 răspunsuri:
| Sebbyutzu25 a răspuns:

Daca nu iti merge incearca sa il iei de aici (jocul):http://www.kat.ph/euro-truck-simulator-2009-english-sparta705-t2764325.html

| Fcp_George_1976 a răspuns:

Eu cred ca iti aparea asa din cauza unei defectiuni a calculator! Sau poate ca nu este bun jocul! NU mai am alte motive la mine merge!

| BuNdEpLaTa explică:

Ma dar mie la calculator mi se vede impartit in douacryingcum sa fac sa nu se mai vada asa?

| BuNdEpLaTa explică:

Imi zici cum sa fac sa nu se mai vada impartit in doua?crying