| GameMaster23 a întrebat:

Sall, stiti vreun multihack la metin2 care sa mearga pe privaturi?
Dau funda big grinbig grin +2voturi!

2 răspunsuri:
| Dreacu a răspuns:

Are dreptate asa am patit si eu la metin2 ro naspa dar eu am contul cu litere mari big grin si e mai bine si parola cu litere mari si mici si acolo scria doar id cu litere mici si parola cu litere mari daca aflu o sati zic dai mihai. yo33winking daca vrei sa stii

| Bobyxx a răspuns:

E mai greu cu hack-urile ca sunt unele de scrii contul si intri in joc si cand dai start pe hack scrie deasupra capului contul cu parola ( eu asa am păţit ).