| ionutborcea a întrebat:

Sall T-P-U am si eu o intrebare grea dar dau funda!

Deci am cumparat un Xbox360 de la un vecin si el are probleme cu Xbox-ul live si nu isi mai tine minte parola cum pot face rost de parola si sa nu mai am porbleme cu xbox live ca sa pot jucam Multyplayer multumiri anticipate!

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Incearca sa dai resetare pe mail poate functioneaza asa. daca nu fa alt profil de gamer si platesti abonamentul acela, eu la Xbox One S am platit pe 3 luni - 75 lei. sper ca te-am ajutat