| azoteu2020 a întrebat:

acum 4-5 zile mi-am reinstalat windows 7, totusi cand incerc sa intru intr-un joc imi apare world of warcraft has unable find a suitable graphics card, please check your grahpics driver is up to date and that you are not running is safe(vga) mode. Driver de placa video il am instalat dar nu inteleg ce are tin minte ca mai cam mereu imi face asa cand reinstalez windousu propabil trebuie sa isi faca el ubdaturile acelea ca nu imi pot da seama.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Fa update la placa video! Singur NU va face niciodata sau poate peste cateva luni... big grin