| LawlietRyuzaki a întrebat:

Sall,TPU!

Am bagat in Counter-Strike un cfg iar acum vreau sa il scot am incercat exec nume.cfg.Si am scris si exec config.cfg.Dar cand intru pe un server meniul de alegere a echipei este tot cu scris de ex:
1. Terrorist
2.Counter-Terrorist

0.None

Dar inainte sa imi bag cfg-ul era cu imagini etc.Ce as putea face ca sa-mi revina la normal? Dau Fundawinking!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Scoate alt Config si stergel pe cel actual. Daca nu merge asta atunci trebuie reinstalat cs-ul.

Bafta!