| paduraru01 a întrebat:

am descarcat curand battlefield 3, apoi dezinstalandu-l pentru cu mi-am dat seama ca nu indeplinesc ceintele de sistem, avand 10-20 fps.de atunci toate jocurile imi merg greu, fata de cum era inainte.asta s-a intamplat de cand mi-am instalat battlefield 3. oare ce o fi de vina? sa-mi fac iar windowsul? daca trebuie sa-mi spuneti voi da sau nu, si daca nu ce altceva as putea face?

1 răspuns:
| AdreAdre a răspuns:

Dezinstalarea unui joc nu poate afecta viteza de incarcare a texturilor a celorlalte jocuri. Ce placa video ai?