| DEADEND a întrebat:

Am descarcat Prototype si cand il deschid imi apare eroarea asta "Prototype has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."Cine a mai avut problema asta si a rezolvat-o sa ma ajute si pe mine.

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,hmmm inseamna ca are probleme jocul,ori l-ai instalat de pe un site care nu era bun,ori nu s-a descarcat corect, nu stiu prea bine, incearca sa reinstalezi jocul, daca iti face tot asa, sterge-l si downloadeaza-l de pe alt sitewinking.