| Mara_9790 a întrebat:

Am si eu o problema cu winapu-ul...cand vreau sa-l deschid nu pot, mi se deschide vreo 5 secunde apoi imi apare ceva de genu:"Winamp has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience". Ce pot face? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Singura solutie, este ca acesta sa fie reinstalat.
Succes! happy

| Andrei Robert a răspuns:

Iti arat un program asemanator dar mult mai bun decat winamp...ai incredere:)
http://www.aimp2.us/
sper sa iti placa...:)

| Minks a răspuns:

Il reinstalezi.

| Magnific a răspuns:

Zice ca este un fisier corpup. se mai intampla si eu am avut dar am reinstalat winampul din nou. de pe site-ul lor oficial http://download.nullsoft.com/......_en-us.exe

| Radu_2446 a răspuns:

Sterge tot ce tine de winamp ap dai restart sil instalezi iar

| Dangero5 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi... daca nu merge nici asa, cauta o versiune mai veche si sigur va functiona!

| Anny_5398 a răspuns:

Descarca o alta versiune a winampului si instaleaz-o...ar trebui sa meargabig grin