| CristinaGirl9 a întrebat:

Am si eu o problema, nu imi merge paintul, cand il deschid imi apare asta : "Paint has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."
Ajutati-ma va rog sad

4 răspunsuri:
| MeoKidu a răspuns:

Hi!
Start> Run> sfc /scannow> Ok.
Încearcă şi o scanare online:
http://devirusare.com/2009/04/03/antivirus-online-scan/
Succes!

| CristinaGirl9 explică:

Nu ma intereseaza cum sa intru pe el...asta stiu, dar cand fac click pe el imi apare ""Paint has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."

Ce are? sad Daca ma puteti ajuta, va rog ajutati-ma

| aLLin a răspuns:

Intra Start Menu - >> Run si scrii mspaint.exe dai enter si gata happy.
Sper ca te-am ajutat.
Fundita?big grin

| Alex_Pici_1998 a răspuns:

Ma mie nu mil arata in accesories si daca vreau sa il descarc imi spune ceva de framework.( iL am instalat) va rog ajutati-ma
Multumesc