| MSJ a întrebat:

am metin2 mondial si cand vreau sa intru sa joc imi zice ca eroare la conectare la servar dc? ca mie imi merge netu foarte bine din ce cauza o fi?

3 răspunsuri:
| alexl030977 a răspuns:

stiu eu de ce... metinul nu se conecteaza la net adica chiar daca iti merge tie netu bine nu-i destul si pentru metin

| Verdant a răspuns:

O intrebare foarte simpla.
1. Mentenanta
sau
2. Server Inchis
sau
3. Se fac verificari
Acelasi lucru e si pe Metin 2 Hammer Version 2013. Nu te speria! Funda?

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Pai 1. poate serverul e inchis pentru a face nu stiu cu buguri sau ce probleme ar avea si nu cred ca are trebuie cu netu daca ai zis ca merge netu foarte bine deci problema e de la ei asta ar fi sau