| Redbull11 a întrebat:

Mi-am facut un servar de metin2 cu hamachi de 2 zile.Problema sta in felul urmator eu ma pot conecta pe servar iar alti playeri nu pot le zice eroare la conectare servar care ar fi problema?

1 răspuns:
| An3treiu a răspuns:

Problema este am facut si eu server de metin2 pe hamchi dar nu intelg de ce nu intra palyeri uni zic din cauza conexiuni la internet dar nu este asa problema este ca nu raspunde ip cum ar veni nu da voie altor oameni sa intre pe servarul tau mai stiu o metoda am vazut la un prieten intra pe no-ip.com si inregistra ip de la hamchi dar nu mergea sincer acesta problema nu stiu cum se rezolva si nu cred ca a r fost rezolvata sper sa intelegi daca este dar daca e incerca sa faci pe ip fara hamchi ca de obicei merg pe ip sau mai intreba la 4metin.ro! BAFTA!