| Bratu_Madalin_1990 a întrebat:

Sall TPU: Am o intrebare: As putea face un server. de metin daca am router si sa-l fac prin hamachi ( ca n-am ip static )? mie imi merge prima oara hamachi si a 2-a oara da o eroare...

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Da iti merge sa faci pe hamachi.
Trebuia sa stergi serverul files care ai facut prima oara cu hamachi!
Sau
Daca ai facut pe hamachi si nu mai vrea el sa mai mearga poti sterge hamachi ii dai un restart si intalezi din nou si gata problema s-a rezolvat.

PS:Chiar daca ai router poti sa faci un server pe IP routerului numai ca trebuie sa faci configuratia in el (port forward).Si iti va merge.
Mult Succes!