| xDr0gs a întrebat:

Sall tpu.Am o intrebare legata de metin.De exemplu la set anti -war trebuie aparare sabie, aparare 2 maini, sansa de blocare.La sura,saman, ninja ce bonusuri trebuie sa bag? D

Răspuns Câştigător
| TacaPaca a răspuns:

Pentru sura : Aparare sabie, sansa blocare, rezistenta la magie, blocare corp la corp
Saman: Rezistenta la magie, aparare clopot/evantai
Ninja: aparare pumnal/arc, blocare corp la corp, aparare sageti, aparare otrava si cam atat. bafta!
Funda?

1 răspuns:
| TsanV a răspuns:

La ninja trebuie dexitate, saman si sura trebuie inteligenta, si la razboinic trebuie putere. Funda?