| Adryan2016 a întrebat:

am o intrebare :
Mi-am facut serveru me de metin2 hamaci si vreau sa stiu cum scot itm care le are si bag itm care le vreau eu sa le aiba
Primul raspuns fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Cu implementarea itemelor stii.
Cu scoaterea itemelor sa iti zic.
Cum facem alegem un item la intamplare hai sa alegem un item cunoscut FMS 290 codul sau acuma sa iti zic etapele incet si sa intelegi:

1 Intri in Navicat.
2 Intrati in Baza de la Item_proto.
3 Am gasit itemul 290 (FMS) cum stergem itemul de tot.
Dati click dreapta pe pe tabelul item si selectezi optiunea Empty Table.

Dupa ce ai terminat dai un reboot la servar.

PS:Este o comanda de GA, GM care in loc sa dai reboot la astea folosesti codul de GM ca un refrez inlocuieste rebootul de la servar cum ar veni.