| Adryan2016 a întrebat:

am o intrebare :
Mi-am facut serverul meu de metin2 cu hamaci si fac OX la playeri si ei cand se duc la uriel sa dea pe el nu le apare nimic de ce si ce pot face cu acesta problema?
funda + vot corect

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Fiecare server de Metin2 este diferit dar poate sa fie prin 2 etape sa ajugi la OX.
1 Uriel
2 Judy

Si te poti duce la OX (ca playeri sa intri la OX) trebuie ca tu sa deschizi mai intai OX si dupa aceea se conecteaza playeri.
PSbig grinaca nu stii cum sa deschide OX mai intai cheama floarea fara nume aceea te ajuta sa pui intrebari si sa deschizi OX (/m 20358).

Daca raspunsul meu te-a ajutat nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns.Mult Succes!