| Adryan2016 a întrebat:

am o intrebare :
Mi-am facut serverul meu de metin2 si nu pot intra in el am facut site registrer m-am inregistrat ca pe navicat am incercat fac cont dar nici acolo nu merge si vreau sa stiu ce trebuie sa fac sa ma connectez la serverul meu.
Funda + Vot raspunsul correct

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie ca servarul tau sa il editez correct la inceput la masina virtuala cu Ip.

2 Editat correct Ip normal si la Navicat.
3 Trebuie sa ai homapage bun (unele dintre ele chiar nu merg) si sa il bagi in xampp=htdcs=homapage
Iar la inregistrare vezi sa mearga sa apara in account.

PS:Cand faci cont in Navicat Id, userul sunt foarte usoare dar la parola este codata.