| TinKode011 a întrebat:

am o intrebare. Miam reinstalat windows 7 ultimate pe 32 bit si mi-am downloadat minecreaft 1.2.1 si cid dau pe el imi da o eroare
ca trebuie sa instalez java. il descarc de pe site-ul oficial si se downloadeaza apoi dau install si se downloadeaza ceva si dupa ce e gata imi da o eroare despre nu stiu ce folder ca fila este corupta.ce sa faca fara sa reinstalez windows.si daca se poate dati-mi un site de pe care sa scot minecraft 1.5.2.dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| darius1225 a răspuns:

Pai scrie pe google java dowload ca si eu l-am bagat dai pe prima de acolo sunt sigur ca sti! bafta

3 răspunsuri:
| tacea112 a răspuns:

Ba java nu se instaleaza de pe orice site iti trebuie un program java special ca sa iti mearga du-te la service calificat si le spui alora sa iti schime windows- ul si aia iti pun si o gramada de programe utile pantre care JAVA. nu faci nimic cu toti amatorii care zic ca se pricep la pc, aia nu stiu sa monte nici macar o placa video

| TinKode011 explică:

Ba java pentru joc mil trebuie si l-am instalat de pe siteul lor oficial si inait e sa reformatez calculatoru mergea

| TinKode011 explică (pentru darius1225):

Nu ai inteles dar mi-am rezolvat problema si asca ca ai incercat iti dau funda