| RIPPERCOSMY a întrebat:

am o intrebare pentru cei care joaca mondial metin2: unde cade bratara de level 54? (mapa,level, monstrii)

Răspuns Câştigător
| NevărBiĂlăun a răspuns:

Păi nu joc mondial, dar am multa experienta in metin, mai exact 4ani de zile, iar bratara de lvl 54, se dropeaza in v2, nivelul? hmm... pai cu un farmer de lvl 55-70, dropezi cateva, monştrii? Pai pica in tot v2-ul, in orce caz, daca rezisti la paianjeni du-te acolo, pica mai usor, daca nu cateva grupe la serpii si scorpion sunt de ajuns :*, cred ca ti-am fost de folos, funda?

2 răspunsuri:
| RIPPERCOSMY explică:

Mai astept si alte raspunsuri de la alti...

| NevărBiĂlăun a răspuns:

Bratara de level 54, pica in v2, la orce mob, daca ai iteme du-te si bate la paianjeni, daca nu ajung si cateva grupe la serpi si scorpioni, in orce caz, pune-ti rezistenta otrava pe tine. A, da, levelul trebuie sa fie cuprins intre 55-65-70, depinde de cum iţi e mai usor, te sfatuiesc, ca farmerul sa fie, Sura am ( Arme Magice ), sau War mental. Bafta, funda?