| DopeNope a întrebat:

am o intrebare pentru jucatori de mta sa (multi theft auto san andreas) cand sunt intr-un elicopter sau avion nu merge sa misc camera (adica cand misc mausul nu stiu se misca si privirea) deci daca stiti cum rezolv problema va rog sa-mi spuneti

2 răspunsuri:
| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Daca nu ti se misca doar din elicopter sau avion eu cred ca e normal, dar daca nu ti se misca nici cand esti pe jos cred ca ai o problema.

| matei2000 a răspuns:

Daca esti in elicopter sau avion e normal pentru ca mausul te ajuta la conducerea avionului/elicopterlui. Sper ca te-am ajutat!