| ScrEamO a întrebat:

Stiti cumva de ce cand incerc sa intru in SA:MP imi apare imaginea aia unde scie Grand Theft Auto Multiplayer si dupa aia imi iese din joc si nu imi da nici o eroare va rog spuneti-mi niste solutii cum sa rezolv problema multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| DexeN a răspuns:

Pai..asa am patit si eu, si mi s-a facut ecranu alb, prima modalitate:
1.Reinstalleaza GTA-ul si samp-ul
2.Sterge din my documents GTA SAN ANDREAS USER FILES pentru ca acolo poate sa fie problema...sigur
3.Incearca sa intri
4. Funda?

| ScrEamO explică (pentru DexeN):

Sa vad daca imi merge iti dau funda