| doc70 a întrebat:

Am o mare problema: am downloadat God of War:Ghost of Sparta pentru PC si cand sa-l instalez imi cere installation password, dar nu dau de ea. Va rog ajutati-ma, dau funda. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Nu exista nici un god of war pentru pc!
acel site de unde vrei sa il downloadezi cred ca este plin de virusi si facut sa ia banii :-P big grin

in orice caz bafta!big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| doc70 explică (pentru dmrtr):

Daca tot nu mai scrie nimeni nimic iti dau tie funda ca oricum nu am ce face cu ea...sa mai faci si tu niste puncte

| dmrtr a răspuns (pentru doc70):

Mersi! big grin