| lolo23 a întrebat:

Am si eu o mica problema big grinbig grin Deci, aseara nu imi mergea mess-ul, imi zicea ceva de o eroare si am incercat de multe ori, dar tot nu. L-am dezinstalat si l-am downloadat din nou si cand vreau sa-l instalez imi spune ca e eroare...mai exact zice "Y! M is unable to download files needed installation. Please check firewall settings and retry installation". Ma puteti ajuta?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| DeMentaa a răspuns:

Iti dau o idee nu foarte buna

Instaleazati din nou windowsu ...cred ca de la el e

3 răspunsuri:
| andreea4ever a răspuns:

Eu mi-am resetat windowsul

| PiCcaCciu a răspuns:

Pai, instaleaza`ti alt mess, adica de exemplu daca ai mass`ul 10 il instalezi si tuh pe 9, 8, sau 7. Daca nu vrei sa ti`l dezinstalezi dai un restart la calk, daca nu atunci ar trebui sa iti schimbi windowsul. happy

| w1NNNd a răspuns:

Te duci in (control panel) la firewall si il activezi. dac nu iti reformatezi ps.