| Gilgalad a întrebat:

Sall TPU,
Am o problema cu google-ul.Cand vreau sa caut ceva nu-mi apar sugestile si cand e sa caut imi zice sus google, cautare particularizata sau in engleza custom search si nu-mi apare nimic din ce vreau.De exemplu caut youtube si imi ce fel de porcarii cu bloguri si site-uri. Dau funa Help.

1 răspuns:
| ANONIM1123 a răspuns:

Reinstaleazatil sau ai putea sati descarci chorme sa vezi daca merge acolo... daca nu e problema de la calculator am si o problema asemanatoare dar te obisnuiesti cryingcrying