| AlexJr11 a întrebat:

Sall TPU, am o problema cu Minecraft, de curand mi-am luat un skin el se numeste Gamer100pro, si am un server, care daca intru pe el, imi zice /login parola, dar eu nu pot sa descifrez parola pentru ca a mai intrat cineva cu un cont, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Daca skinul este cumparat trebuie sa faci o cerere la cei de la minecraft.net sau sa vorbesti cu administratorii serverului pe care vroiai tu sa intri.
Daca skinul este luat de pe internet (adica ai luat numele de pe un site) nu prea ai ce face. doar daca intri pe alt sv unde numele respectiv nu e inregistrat. Bafta! tongue

| RevinD a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu un admin de pe server pe yahoo sau undeva, alta solutie nu mai este.