| MitzuMitzu a întrebat:

am o problema cu samp-ul, intru in el, mi apare aia : San Andreas Multiplayer si dupa ce se incarca bara aia alba se face ecranu negru si ramane asa, si daca dau esc sa ies imi apare eroarea asta :

the instruction at 0x040528e3 referenced momory at 0x00000008
Ce Fac? ca sa rezolv?

2 răspunsuri:
| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Ai incercat pe mai multe servere?
Incearca pe :
HostName: Green-Zone : RPG Server [0.3x]
Address: 193.84.64.111:7777
Players: xx / 50
Ping: 24
Mode: GZ-RP v0.1
Map: Ls'and'Sf

Incearca sa iti mai golesti memoria din pc si daca problema persista un reinstall la GTA

| dragosbengosul a răspuns:

Ti-a mers pana acum? daca da cred ca ai memoria plina si nu poate rula jocul!