| cucos a întrebat:

am o problema.nu merge sa imi fac cont GRATIS pe minecraft.net! eu vreau doar un cont pe minecraft.net.NU PREMIUM! adresa mea de mess este dragos_cucos@yahoo.com! voi trebuie doar sa imi dati cerere imi ziceti contul si sa puneti un mesaj aici sub intrebare cu accepta si va dau funda la PRIMUL CARE IMI DA UN CONT BUN! NU UITATI PRIMITI FUNDA

Răspuns Câştigător
| LuCiaNN a răspuns:

Acum. Nu mai merge sa ai cont pe minecraft decat daca il cumperi!

1 răspuns:
| cucos explică (pentru LuCiaNN):

Nasol dar totusi mersi ai FUNDA