| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Am o problema. Vreau sa-mi iau Need For Speed Most Wanted. l-am downloadat de pe multe site-uri.l-am instalat si cand intru in el imi apare o eroare: dxgi.dll. cred ca e legat de directX dar nu stiu sigur. Ce cauza poate sa fie?

8 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Instaleaza directx9 cautal prin folderul undeai instalat jocul

| HεεЌεЯε a răspuns:

Nu.dxgi.dll e un fel de file care iti face jocu sa ruleze.ia-l si tu de pe alt site. daca tot asa face iseamna ca e de la directX..iti trebuie unu bun pentru el.

| NuAmBaniDeNume explică (pentru HεεЌεЯε):

Pai am luat de pe site si imi da alta eroare si am directX 9 si 11

| HεεЌεЯε a răspuns:

Ce most wanted ai luat?

| NuAmBaniDeNume explică (pentru HεεЌεЯε):

Gata am rezolvat big grin oricum mersi de ajutor

| HugoAdo a răspuns (pentru NuAmBaniDeNume):

Andr3yyy_5198 man da-mi id tau sa vb ceva te rog mult sa ma ajuti cu nfs 2012

| NuAmBaniDeNume explică (pentru HugoAdo):

Andr3ey_myx@yahoo.com

| NuAmBaniDeNume explică (pentru HugoAdo):

Andr3ey_myx