| BODY6543 a întrebat:

am o problemu cu un joc pc.jocul se numeste sumotori dreams si cand dau pe el ma lasa cateva secunde si zice ca e demo dar eu l-am tras full.problema este ca nu stiu care este key license am dat pe you tube si am vazut key license acolo dar era invalid asa ca uitati care este intrebarea mea de azi: care este keya licensa la jocul asta sumotorii dreams? daca stiti si daca puteti cand imi dati raspunsul sa imi scrieti keya licensa.bineinteles valabila nu invalid. primul primeste funda.
plzzzzzz help me! multumesc!

1 răspuns:
| Cazak99 a răspuns:

Nu este,eu il am jocul de aproape o luna si inca mai pot juca, nu trebuie serial, te poti juca, da-mi mail daca nu merge, poate o sa stiu