| badearoby a întrebat:

am si eu o problema cu gta san andreas multiplayer.cand intru in joc scrie server didn't respond:retrying. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RyKaRdO a răspuns:

Inseamna ca nu e bun crackul asa mi-a dat si mie si i-am dus un alt crack si dupa mi-a mers

| Lighteen a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai clientul pe care il cere serverul (ex:cere 0.3b si ai 0.3c) sau serverul este inchis.

| Lighteen a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai clientul pe care il cere serverul (Ex ai 0.3c si iti cere 0.3b) sau serverul este inchis. daca e altceva da id de mess si vb