| Vunelorescu a întrebat:

am si eu o problema la mouse cand are el chef face figuri si de exemplu mi se activeaza orice apas dintr-un singur click sau merge normal din 2 dc face asa? ce as putea sa fac ca sa scap de problema asta funda big grin

2 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Exact, un mouse nou, sau ai putea sa il demontezi si sa il cureti pe interior ca aceasta ar putea fi cauza
Eu avand un mouse mai scump, mi l-am demontat si am suflat putin aer spre el si l-am pus la loc si a mers perfectlaughing
Poti incerca, este doar un mouse
Funda?batting eyelashes

| constanceles a răspuns:

Un mouse nou happy