| NoNsEnS a întrebat:

Am si eu un roter D-link DIR-100 4 porturi.folosesc doar 2 si nu pot sa tin redirecte din cauza ca nu am facut protul sad. Nu pot face portul deoareca cel ce detine roterul unchiul meu nu este de acord cu acest lucur, nu vrea sa imi spuna Parola la rooter Stiti cumva daca exista alta cale prin care pot sa tin redirecte fara sa fac portul? Dau funda. PS:REDIRECTE PENTRU UN SERVER DE COUNTER-STRIKE

1 răspuns:
| OvidyuNicu a răspuns:

Deci! ai un router care nu este al tau... strangel pe unchiu cu usa de la baielaughing