| paduraru01 a întrebat:

Sall tpu.am urmat acest tutorial https://www.youtube.com/watch?v=JsmZi8-xr5o ca sa am minecraft premium.am vazut in comentarii ca asta este ilegel si ca va urma consecinte! e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Catarig a răspuns:

Copilu ala te pacaleste e fake n-ai cum sa faci cont premium la minecraft gratis... LOL

1 răspuns:
| DieterBortscher a răspuns:

Da... ai riscul sa te prinda ca un fel de robot virtual si sa iti deie o amenda, si iti blocheaza pc-ul (nu esti singurul big grin )
Daca ai Telekom (Romtelecom) atunci inseamna ca ai IP DINAMIC (iti poti schimba IP-ul netului). Cand iti apare asemenea postare cu amenda, inchide calculatorul si reseteaza modemul (il inchizi si il deschizi). Daca ai alta retea, atunci ai un risc mai mare.
Bafta...