| AndreiAron656 a întrebat:

Sall TPU, am vazut recent ca e o reducere la un joc preferat pe steam, acesta costa 5 euro. Voiam sa intreb, 1. daca cumpar paysafe de 25 lei pot dona in steam? Si 2. Daca da, imi ajunge un paysafe de 25 lei pentru un joc de 5euro ( doar 5 euro ca nu cumpar DLC-uri ). Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Da, trebuie sa iei un psf de 5 euro de la un aparat Kiwi sau ceva de genul. Sunt o gramada de aparate de-astea prin Mega Image si peste tot prin oras, cred ca stii si tu asta.
Ca sa-ti raspund concret, da, iti ajung 25 lei pentru ca se ia 1 euro = 5 lei (taxe).

| notefree a răspuns:

Da vei putea adauga acei bani in steam wallet
5 euro find 23 de lei iti mai raman 2 lei
La adaugare fonduri in portofel este o optiune pentru a adauga din paysafe